Actueel weer Werkhoven
Laatste update: 2026-04-03 om 13:20 uur
| Temperatuur | 12.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.5 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1013.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 31.5 km/u om 12:34 u |
| Minimum temp. | 3.1 °C om 03:32 u |
| Maximum temp. | 12.7 °C om 13:03 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | 12.7 °C |
| Dauwpunt | 3.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:57 u |
| Zon onder | 20:02 u |